-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з періодичного випробування спеціальних страхувальних засобів (пояси, фали)- ID: UA-2026-05-08-004541-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29162127
ДП "Укрхімтрансаміак" ЄДРПОУ: 31517060ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з періодичного випробування спеціальних страхувальних засобів (пояси, фали, карабі...×-
Послуги з періодичного випробування спеціальних страхувальних засобів (пояси, фали, карабіни, лази)
- ID: UA-2026-04-23-003873-a
- Дата створення : 23.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29003320
ДП "Укрхімтрансаміак" ЄДРПОУ: 31517060ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування вогнегасників (ВП-3; ВП-5;ВП-6; ВП-9; ВВК-2,0; ВВК-3,5; ВП-2;САМ-9...×-
Технічне обслуговування вогнегасників (ВП-3; ВП-5;ВП-6; ВП-9; ВВК-2,0; ВВК-3,5; ВП-2;САМ-9)
- ID: UA-2026-04-17-007485-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28950829
ДП "Укрхімтрансаміак" ЄДРПОУ: 31517060ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування, перезарядка та ремонт вогнегасників (ВВК-3,5; ВП-5; ВП-2)- ID: UA-2025-11-17-002941-a
- Дата створення : 17.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27140781
ДП "Укрхімтрансаміак" ЄДРПОУ: 31517060ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування, перезарядка та ремонт вогнегасників (ВП-2, ВП-3, ВП-5, ВП-6, ВП-...×-
Технічне обслуговування, перезарядка та ремонт вогнегасників (ВП-2, ВП-3, ВП-5, ВП-6, ВП-9, ВВК-2,0, ВВК-3,5)
- ID: UA-2025-10-07-008757-a
- Дата створення : 07.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26667138
ДП "Укрхімтрансаміак" ЄДРПОУ: 31517060ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування вогнегасників- ID: UA-2025-08-11-005126-a
- Дата створення : 11.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26101998
ДП "Укрхімтрансаміак" ЄДРПОУ: 31517060ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з періодичних випробувань спеціальних страхувальник засобів: поясів, фалів, карабі...×-
Послуги з періодичних випробувань спеціальних страхувальник засобів: поясів, фалів, карабінів та лазів
- ID: UA-2025-07-08-008350-a
- Дата створення : 08.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25824062
ДП "Укрхімтрансаміак" ЄДРПОУ: 31517060ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з періодичних випробувань спеціальних страхувальних засобів (пояси та фали))- ID: UA-2025-04-10-012497-a
- Дата створення : 10.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24984584
ДП "Укрхімтрансаміак" ЄДРПОУ: 31517060ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування, перезарядка та ремонт вогнегасників (ВП-3, ВП-5, ВП-6, ВП-9, ВВ...×-
Технічне обслуговування, перезарядка та ремонт вогнегасників (ВП-3, ВП-5, ВП-6, ВП-9, ВВК-2,0, ВВК-3,5, ВВК-5, САМ-9) на об’єктах ПУМА ДП «Укрхімтрансаміак»)
- ID: UA-2025-03-26-006641-a
- Дата створення : 26.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24831687
ДП "Укрхімтрансаміак" ЄДРПОУ: 31517060ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування, перезарядка та ремонт вогнегасників (ВП-3, ВП-5, ВП-6, ВП-9, ВВ...×-
Технічне обслуговування, перезарядка та ремонт вогнегасників (ВП-3, ВП-5, ВП-6, ВП-9, ВВК-2,0, ВВК-3,5, ВВК-5, САМ-9) на об’єктах ПУМА ДП «Укрхімтрансаміак»)
- ID: UA-2025-02-27-009160-a
- Дата створення : 27.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24565749
ДП "Укрхімтрансаміак" ЄДРПОУ: 31517060ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з періодичного випробовування спеціальних страхувальних засобів (пояси, фали, кара...×-
Послуги з періодичного випробовування спеціальних страхувальних засобів (пояси, фали, карабіни, лази)
- ID: UA-2024-10-15-005535-a
- Дата створення : 15.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22893169
ДП "Укрхімтрансаміак" ЄДРПОУ: 31517060ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування, перезарядка та ремонт вогнегасників ВВК-3,5; ВП-5; ВП-2- ID: UA-2024-10-01-010375-a
- Дата створення : 01.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22757231
ДП "Укрхімтрансаміак" ЄДРПОУ: 31517060ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування, перезарядка та ремонт вогнегасників (ВП-2, ВП-3, ВП-5, ВП-6, ВП...×-
Технічне обслуговування, перезарядка та ремонт вогнегасників (ВП-2, ВП-3, ВП-5, ВП-6, ВП-9, ВВК-2,0, ВВК-3,5))
- ID: UA-2024-09-20-009200-a
- Дата створення : 20.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22656708
ДП "Укрхімтрансаміак" ЄДРПОУ: 31517060ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з періодичних випробувань засобів захисту від падіння з висоти та страхувального с...×-
Послуги з періодичних випробувань засобів захисту від падіння з висоти та страхувального спорядження: драбин та стрем’янок
- ID: UA-2024-09-13-008417-a
- Дата створення : 13.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22582907
ДП "Укрхімтрансаміак" ЄДРПОУ: 31517060ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з періодичних випробувань спеціальних страхувальних засобів: поясів та фалів- ID: UA-2024-09-13-007956-a
- Дата створення : 13.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22582441
ДП "Укрхімтрансаміак" ЄДРПОУ: 31517060ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -