-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування, перезарядка та ремонт вогнегасників (ВВК-3,5; ВП-5; ВП-2)
Тендер Prozorro UA-2025-11-17-002941-a
Торги не відбулися
3 365.00
UAH з ПДВ
Номер:
1c20e4f8b35e4706b6651daf4477cced
Внутрішній номер закупівлі:
27140781
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-17-002941-a
Замовник:
ДП "Укрхімтрансаміак"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31517060
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Годована +380444998368 zakupki@uhta.com.ua https://uhta.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 365.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.11.2025 10:36 - 22.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.11.2025 10:36 - 25.11.2025 10:00
Аукціон:
з 26.11.2025 15:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 365.00 Технічне обслуговування, перезарядка та ремонт вогнегасників (ВВК-3,5; ВП-5; ВП-2)