-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування, перезарядка та ремонт вогнегасників (ВВК-3,5; ВП-5; ВП-2)
Оголошено тендер
3 365.00
UAH
Номер:
ed264fb1dd614ad2b2e1d22115198dfc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-17-003360-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП "Укрхімтрансаміак"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31517060
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "Укрхімтрансаміак"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31517060
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 365.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічне обслуговування, перезарядка та ремонт вогнегасників (ВВК-3,5; ВП-5; ВП-2)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання
Дата опублікування:
17.11.2025 10:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 365.00 UAH