-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування, перезарядка та ремонт вогнегасників (ВП-2, ВП-3, ВП-5, ВП-6, ВП-9, ВВК-2,0, ВВК-3,5)
Тендер Prozorro UA-2025-10-07-008757-a
Завершена
23 620.00
UAH з ПДВ
Номер:
cf8afe596e94425ca9e7441ea04be467
Внутрішній номер закупівлі:
26667138
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-07-008757-a
Замовник:
ДП "Укрхімтрансаміак"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31517060
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Годована +380444998368 zakupki@uhta.com.ua https://uhta.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
23 620.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.10.2025 14:22 - 12.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.10.2025 14:22 - 15.10.2025 10:00
Аукціон:
з 16.10.2025 11:11
Період кваліфікації:
15.10.2025 10:00 - 15.10.2025 14:06
Період завантаження договору:
21.10.2025 00:00 - 31.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴23 620.00 Технічне обслуговування, перезарядка та ремонт вогнегасників (ВП-2, ВП-3, ВП-5, ВП-6, ВП-9, ВВК-2,0, ВВК-3,5)