-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з періодичних випробувань спеціальних страхувальних засобів (пояси та фали))
Тендер Prozorro UA-2025-04-10-012497-a
Завершена
3 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 33.00 UAH
мін. крок: 1% або 33.00 UAH
Номер:
9d38789c2f334051be8f034f63b8cbea
Внутрішній номер закупівлі:
24984584
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-10-012497-a
Замовник:
ДП "Укрхімтрансаміак"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31517060
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Годована +380444998368 zakupki@uhta.com.ua https://uhta.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.04.2025 16:15 - 18.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.04.2025 16:15 - 21.04.2025 12:43
Період кваліфікації:
21.04.2025 12:43 - 22.04.2025 15:23
Період завантаження договору:
28.04.2025 00:00 - 08.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 300.00 Послуги з періодичних випробувань спеціальних страхувальних засобів (пояси та фали))