• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з періодичних випробувань спеціальних страхувальних засобів (пояси та фали))

Оголошено тендер

3 300.00 UAH
Номер: 96bae713d62b49b0ac5fdb15eabdbe83
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-10-015415-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДП "Укрхімтрансаміак"
Замовник: ДП "Укрхімтрансаміак"
Очікувана вартість: 3 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з періодичних випробувань спеціальних страхувальних засобів (пояси та фали))
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання
Дата опублікування: 10.04.2025 16:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 300.00 UAH