-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування, перезарядка та ремонт вогнегасників (ВП-3, ВП-5, ВП-6, ВП-9, ВВК-2,0, ВВК-3,5, ВВК-5, САМ-9) на об’єктах ПУМА ДП «Укрхімтрансаміак»)
Тендер Prozorro UA-2025-03-26-006641-a
Завершена
31 055.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 310.55 UAH
мін. крок: 1% або 310.55 UAH
Номер:
4d5f11d3a63548e2a8b487be950c76ac
Внутрішній номер закупівлі:
24831687
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-26-006641-a
Замовник:
ДП "Укрхімтрансаміак"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31517060
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Годована +380444998368 zakupki@uhta.com.ua https://uhta.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
31 055.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.03.2025 13:14 - 03.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
26.03.2025 13:14 - 06.04.2025 18:05
Аукціон:
07.04.2025 11:21 - 07.04.2025 11:44
Період кваліфікації:
07.04.2025 11:44 - 10.04.2025 10:33
Період завантаження договору:
16.04.2025 00:00 - 26.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴31 055.00 Технічне обслуговування, перезарядка та ремонт вогнегасників (ВП-3, ВП-5, ВП-6, ВП-9, ВВК-2,0, ВВК-3,5, ВВК-5, САМ-9) на об’єктах ПУМА ДП «Укрхімтрансаміак»)