-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування, перезарядка та ремонт вогнегасників (ВП-3, ВП-5, ВП-6, ВП-9, ВВК-2,0, ВВК-3,5, ВВК-5, САМ-9) на об’єктах ПУМА ДП «Укрхімтрансаміак»)
Тендер Prozorro UA-2025-03-26-006641-a
Завершена
31 055.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 310.55 UAH
мін. крок: 1% або 310.55 UAH
Період уточнення:
26.03.2025 13:14 - 03.04.2025 00:00
Відповідь надана
Дискримінаційні вимоги тендерної закупівлі
Номер:
16138080e3dc48679dfaea730556dfe7
Дата опублікування:
27.03.2025 12:45
Опис:
ТОВ "ФаірГруп" розглядає можливість взяти участь у тендерній закупівлі UA-2025-03-26-006641-a. На наш погляд, у тендерній документації (Додаток № 5 "Перелік документів та/або інформації, які подаються учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції", п.8 - "Скан-копія висновку експертизи, щодо стану охорони праці та безпеки суб’єкта господарювання під час виконання робіт підвищеної небезпеки", має ознаки дискримінаційних вимог до учасників, і може бути заздалегідь узгоджений з одним з учасників. Згідно нормативної бази України, така документація не прописана в жодному документі з обслуговування вогнегасників. Вимагаємо прибрати п.8 Додатку № 5 з переліку документів, які потрібно мати учаснику процедури закупівлі, та не спотворювати її можливі результати
Відповідь:
Шановний учасник. Уважно розглянувши питання та враховуючи ваше зауваження прийшли до висновку внести зміни та опублікувати нову редакцію Тендерної документації
Дата відповіді:
28.03.2025 15:07