-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з періодичних випробувань спеціальних страхувальних засобів: поясів та фалів
Тендер Prozorro UA-2024-09-13-007956-a
Завершена
4 975.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 49.75 UAH
мін. крок: 1% або 49.75 UAH
Номер:
098890815f374fc6921c9520f9dc672c
Внутрішній номер закупівлі:
22582441
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-13-007956-a
Замовник:
ДП "Укрхімтрансаміак"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31517060
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Годована +380444998368 zakupki@uhta.com.ua https://uhta.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 975.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.09.2024 13:56 - 18.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.09.2024 13:56 - 21.09.2024 13:41
Період кваліфікації:
21.09.2024 13:41 - 24.09.2024 17:11
Період завантаження договору:
30.09.2024 00:00 - 10.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 975.00 Послуги з періодичних випробувань спеціальних страхувальних засобів: поясів та фалів