• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з періодичних випробувань спеціальних страхувальних засобів: поясів та фалів

Оголошено тендер

4 975.00 UAH
Номер: fdc2f8b7bb154a75aa6b4536da2ba359
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-13-009642-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДП "Укрхімтрансаміак"
Замовник: ДП "Укрхімтрансаміак"
Очікувана вартість: 4 975.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з періодичних випробувань спеціальних страхувальних засобів: поясів та фалів
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 13.09.2024 13:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума4 975.00 UAH