-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування вогнегасників (ВП-3; ВП-5;ВП-6; ВП-9; ВВК-2,0; ВВК-3,5; ВП-2;САМ-9)
Тендер Prozorro UA-2026-04-17-007485-a
Завершена
29 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c0f4d6c7d8e84effaceecae4ebb0cf7c
Внутрішній номер закупівлі:
28950829
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-17-007485-a
Замовник:
ДП "Укрхімтрансаміак"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31517060
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Мамросенко +380444998321 zakupki100@uhta.com.ua https://uhta.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
29 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.04.2026 13:43 - 22.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.04.2026 13:43 - 25.04.2026 10:00
Аукціон:
27.04.2026 12:26 - 27.04.2026 13:07
Період кваліфікації:
27.04.2026 13:07 - 29.04.2026 13:42
Період завантаження договору:
05.05.2026 00:00 - 15.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴29 000.00 Технічне обслуговування вогнегасників (ВП-3; ВП-5;ВП-6; ВП-9; ВВК-2,0; ВВК-3,5; ВП-2;САМ-9)