-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування вогнегасників (ВП-3; ВП-5;ВП-6; ВП-9; ВВК-2,0; ВВК-3,5; ВП-2;САМ-9)
Оголошено тендер
29 000.00
UAH
Номер:
603a6b826e4e424ba58a68300bf07321
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-17-008915-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП "Укрхімтрансаміак"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31517060
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "Укрхімтрансаміак"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31517060
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
29 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічне обслуговування вогнегасників (ВП-3; ВП-5;ВП-6; ВП-9; ВВК-2,0; ВВК-3,5; ВП-2;САМ-9)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання
Дата опублікування:
17.04.2026 13:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума29 000.00 UAH