-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з періодичних випробувань спеціальних страхувальник засобів: поясів, фалів, карабінів та лазів
Тендер Prozorro UA-2025-07-08-008350-a
Завершена
4 605.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 46.05 UAH
мін. крок: 1% або 46.05 UAH
Номер:
e1f3d98cfa7a459e8dc5fd334d1095df
Внутрішній номер закупівлі:
25824062
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-08-008350-a
Замовник:
ДП "Укрхімтрансаміак"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31517060
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Годована +380444998368 zakupki@uhta.com.ua https://uhta.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 605.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.07.2025 15:11 - 13.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2025 15:11 - 16.07.2025 14:58
Аукціон:
з 17.07.2025 13:23
Період кваліфікації:
16.07.2025 14:58 - 16.07.2025 15:43
Період завантаження договору:
22.07.2025 00:00 - 01.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 605.00 Послуги з періодичних випробувань спеціальних страхувальник засобів: поясів, фалів, карабінів та лазів