• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з періодичних випробувань спеціальних страхувальник засобів: поясів, фалів, карабінів та лазів

Оголошено тендер

4 605.00 UAH
Номер: 13f7a2b9191a43ec9b20390390747785
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-07-08-009884-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДП "Укрхімтрансаміак"
Замовник: ДП "Укрхімтрансаміак"
Очікувана вартість: 4 605.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з періодичних випробувань спеціальних страхувальник засобів: поясів, фалів, карабінів та лазів
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання
Дата опублікування: 08.07.2025 14:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 605.00 UAH