• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з періодичних випробувань засобів захисту від падіння з висоти та страхувального спорядження: драбин та стрем’янок

Завершена

5 210.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 52.10 UAH
Номер: 3c91f62fd1324c449aec3941427feb96
Внутрішній номер закупівлі: 22582907
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-13-008417-a   
Замовник: ДП "Укрхімтрансаміак"
Контактна особа: Марія Годована +380444998368 zakupki@uhta.com.ua https://uhta.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 5 210.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.09.2024 14:14 - 18.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 13.09.2024 14:14 - 21.09.2024 14:08
Аукціон: 23.09.2024 14:44 - 23.09.2024 15:07
Період кваліфікації: 23.09.2024 15:07 - 26.09.2024 11:25
Період завантаження договору: 02.10.2024 00:00 - 12.10.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 210.00 Послуги з періодичних випробувань засобів захисту від падіння з висоти та страхувального спорядження: драбин та стрем’янок