-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з періодичних випробувань засобів захисту від падіння з висоти та страхувального спорядження: драбин та стрем’янок
Оголошено тендер
5 210.00
UAH
Номер:
1b6dde674b2d4876bfa5155c82f01834
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-13-010497-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП "Укрхімтрансаміак"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31517060
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "Укрхімтрансаміак"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31517060
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 210.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з періодичних випробувань засобів захисту від падіння з висоти та страхувального спорядження: драбин та стрем’янок
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
13.09.2024 14:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума5 210.00 UAH