• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Технічне обслуговування, перезарядка та ремонт вогнегасників ВВК-3,5; ВП-5; ВП-2

Завершена

3 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 30.00 UAH
Номер: ef10b54cd7694ba784197109dbc6fea5
Внутрішній номер закупівлі: 22757231
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-01-010375-a   
Замовник: ДП "Укрхімтрансаміак"
Контактна особа: Марія Годована +380444998368 zakupki@uhta.com.ua https://uhta.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.10.2024 16:02 - 06.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 01.10.2024 16:02 - 09.10.2024 15:55
Період кваліфікації: 09.10.2024 15:55 - 10.10.2024 15:50
Період завантаження договору: 16.10.2024 00:00 - 26.10.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 000.00 Технічне обслуговування, перезарядка та ремонт вогнегасників ВВК-3,5; ВП-5; ВП-2