-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування, перезарядка та ремонт вогнегасників ВВК-3,5; ВП-5; ВП-2
Оголошено тендер
3 000.00
UAH
Номер:
1c7b6c30ae884b84a0f33a40780f6e4d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-01-012945-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП "Укрхімтрансаміак"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31517060
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "Укрхімтрансаміак"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31517060
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічне обслуговування, перезарядка та ремонт вогнегасників ВВК-3,5; ВП-5; ВП-2
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
01.10.2024 15:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума3 000.00 UAH