-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування вогнегасників
Тендер Prozorro UA-2025-08-11-005126-a
Завершена
148 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 485.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 485.00 UAH
Номер:
c3419513b2384a79869937a31c0a44ca
Внутрішній номер закупівлі:
26101998
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-11-005126-a
Замовник:
ДП "Укрхімтрансаміак"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31517060
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Годована +380444998368 zakupki@uhta.com.ua https://uhta.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
148 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.08.2025 12:52 - 16.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2025 12:52 - 19.08.2025 12:45
Аукціон:
з 20.08.2025 14:54
Період кваліфікації:
19.08.2025 12:45 - 19.08.2025 14:32
Період завантаження договору:
25.08.2025 00:00 - 04.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴148 500.00 Послуги з технічного обслуговування вогнегасників