• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування вогнегасників

Оголошено тендер

148 500.00 UAH
Номер: 2996696c60f146059849d51c17572954
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-11-006484-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДП "Укрхімтрансаміак"
Замовник: ДП "Укрхімтрансаміак"
Очікувана вартість: 148 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування вогнегасників
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання
Дата опублікування: 11.08.2025 12:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума148 500.00 UAH