-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з періодичного випробування спеціальних страхувальних засобів (пояси, фали)
Тендер Prozorro UA-2026-05-08-004541-a
Завершена
1 516.00
UAH з ПДВ
Номер:
82dbd4b3b2e94a7d9b6d9a76b1afc1e2
Внутрішній номер закупівлі:
29162127
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-08-004541-a
Замовник:
ДП "Укрхімтрансаміак"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31517060
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Годована +380444998368 zakupki@uhta.com.ua https://uhta.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 516.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.05.2026 11:30 - 13.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.05.2026 11:30 - 16.05.2026 10:00
Аукціон:
з 18.05.2026 15:14
Період кваліфікації:
16.05.2026 10:00 - 19.05.2026 12:18
Період завантаження договору:
25.05.2026 00:00 - 04.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 516.00 Послуги з періодичного випробування спеціальних страхувальних засобів (пояси, фали)