-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з періодичного випробування спеціальних страхувальних засобів (пояси, фали)
Оголошено тендер
1 516.00
UAH
Номер:
79fbb27bad074555ac291dcc44eb2e7f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-08-004801-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП "Укрхімтрансаміак"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31517060
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "Укрхімтрансаміак"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31517060
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 516.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з періодичного випробування спеціальних страхувальних засобів (пояси, фали)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання
Дата опублікування:
08.05.2026 11:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 516.00 UAH