-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування, перезарядка та ремонт вогнегасників (ВП-2, ВП-3, ВП-5, ВП-6, ВП-9, ВВК-2,0, ВВК-3,5))
Тендер Prozorro UA-2024-09-20-009200-a
Завершена
44 950.83
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 449.51 UAH
мін. крок: 1% або 449.51 UAH
Номер:
6cc3fb64969f4cb08c1286cf800ca2df
Внутрішній номер закупівлі:
22656708
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-20-009200-a
Замовник:
ДП "Укрхімтрансаміак"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31517060
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Годована +380444998368 zakupki@uhta.com.ua https://uhta.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
44 950.83 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.09.2024 14:36 - 25.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
20.09.2024 14:36 - 28.09.2024 14:28
Період кваліфікації:
28.09.2024 14:28 - 30.09.2024 11:02
Період завантаження договору:
06.10.2024 00:00 - 16.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴44 950.83 Технічне обслуговування, перезарядка та ремонт вогнегасників (ВП-2, ВП-3, ВП-5, ВП-6, ВП-9, ВВК-2,0, ВВК-3,5))