-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування, перезарядка та ремонт вогнегасників (ВП-2, ВП-3, ВП-5, ВП-6, ВП-9, ВВК-2,0, ВВК-3,5))
Оголошено тендер
44 950.83
UAH
Номер:
af3cdf39b8b64a1ebc6f9197a6fc2638
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-20-011369-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП "Укрхімтрансаміак"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31517060
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "Укрхімтрансаміак"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31517060
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
44 950.83 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічне обслуговування, перезарядка та ремонт вогнегасників (ВП-2, ВП-3, ВП-5, ВП-6, ВП-9, ВВК-2,0, ВВК-3,5))
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
20.09.2024 14:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума44 950.83 UAH