-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з періодичного випробування спеціальних страхувальних засобів (пояси, фали, карабіни, лази)
Тендер Prozorro UA-2026-04-23-003873-a
Завершена
4 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
4fc33a0585ad495da5a509a436d38247
Внутрішній номер закупівлі:
29003320
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-23-003873-a
Замовник:
ДП "Укрхімтрансаміак"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31517060
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Годована +380444998368 zakupki@uhta.com.ua https://uhta.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.04.2026 10:56 - 01.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.04.2026 10:56 - 04.05.2026 08:00
Аукціон:
з 05.05.2026 11:26
Період кваліфікації:
04.05.2026 08:00 - 04.05.2026 14:26
Період завантаження договору:
10.05.2026 00:00 - 20.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 000.00 Послуги з періодичного випробування спеціальних страхувальних засобів (пояси, фали, карабіни, лази)