-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з періодичного випробування спеціальних страхувальних засобів (пояси, фали, карабіни, лази)
Оголошено тендер
4 000.00
UAH
Номер:
cad597521b4944b489874be89ba21e42
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-23-003573-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП "Укрхімтрансаміак"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31517060
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "Укрхімтрансаміак"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31517060
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з періодичного випробування спеціальних страхувальних засобів (пояси, фали, карабіни, лази)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання
Дата опублікування:
23.04.2026 10:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 000.00 UAH