• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з періодичного випробовування спеціальних страхувальних засобів (пояси, фали, карабіни, лази)

Завершена

13 180.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 131.80 UAH
Номер: c5f11e81aad949d3a8c28cf224e150d3
Внутрішній номер закупівлі: 22893169
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-15-005535-a   
Замовник: ДП "Укрхімтрансаміак"
Контактна особа: Марія Годована +380444998368 zakupki@uhta.com.ua https://uhta.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 13 180.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.10.2024 11:57 - 20.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 15.10.2024 11:57 - 23.10.2024 11:48
Аукціон: 24.10.2024 13:21 - 24.10.2024 13:44
Період кваліфікації: 24.10.2024 13:44 - 29.10.2024 11:14
Період завантаження договору: 04.11.2024 00:00 - 14.11.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴13 180.00 Послуги з періодичного випробовування спеціальних страхувальних засобів (пояси, фали, карабіни, лази)