• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з періодичного випробовування спеціальних страхувальних засобів (пояси, фали, карабіни, лази)

Оголошено тендер

13 180.00 UAH
Номер: 1e3ed4c1c1ec47c0b046d3ae0bcea467
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-15-007079-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДП "Укрхімтрансаміак"
Замовник: ДП "Укрхімтрансаміак"
Очікувана вартість: 13 180.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з періодичного випробовування спеціальних страхувальних засобів (пояси, фали, карабіни, лази)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 15.10.2024 11:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума13 180.00 UAH