-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту головного двигуна SCANIA DSI13 077M спеціального призначення- ID: UA-2026-09-05-000216-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303125
Військова частина А3130 ЄДРПОУ: 26614248ДК 021:2015: 50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 23.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з докового ремонту десантного катеру ДК-2958 спеціального призначення- ID: UA-2026-04-01-002230-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28785683
Військова частина А3130 ЄДРПОУ: 26614248ДК 021:2015: 50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля послуг з ремонту двигуна Yanmar 6LY2A-STP десантного катера ДК-2701 спеціального...×-
Закупівля послуг з ремонту двигуна Yanmar 6LY2A-STP десантного катера ДК-2701 спеціального призначення.
- ID: UA-2024-09-05-006233-a
- Дата створення : 05.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22497035
Військова частина А3130 ЄДРПОУ: 26614248ДК 021:2015: 50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблівТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля послуг з капітального ремонту головного двигуна 3Д12А1 з реверс-редуктором та до...×-
Закупівля послуг з капітального ремонту головного двигуна 3Д12А1 з реверс-редуктором та допоміжного дизель-генератору 4Ч10,5/13 артилерійського катеру АКА-07 спеціального призначення.
- ID: UA-2024-07-29-005181-a
- Дата створення : 29.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22176216
Військова частина А3130 ЄДРПОУ: 26614248ДК 021:2015: 50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля послуг з капітального ремонту головного двигуна 3Д12А1 з реверс-редуктором та до...×-
Закупівля послуг з капітального ремонту головного двигуна 3Д12А1 з реверс-редуктором та допоміжного дизель-генератору 4Ч10,5/13 артилерійського катеру АКА-07 спеціального призначення.
- ID: UA-2024-07-10-006517-a
- Дата створення : 10.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22040057
Військова частина А3130 ЄДРПОУ: 26614248ДК 021:2015: 50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля послуг з капітального ремонту дизелю 4Ч8,5/11 десантного катеру ДК-06 спеціально...×-
Закупівля послуг з капітального ремонту дизелю 4Ч8,5/11 десантного катеру ДК-06 спеціального призначення.
- ID: UA-2024-07-09-009108-a
- Дата створення : 09.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22031679
Військова частина А3130 ЄДРПОУ: 26614248ДК 021:2015: 50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблівТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля послуг з капітального ремонту дизелю 4Ч8,5/11 десантного катеру ДК-04 спеціально...×-
Закупівля послуг з капітального ремонту дизелю 4Ч8,5/11 десантного катеру ДК-04 спеціального призначення.
- ID: UA-2024-07-09-008316-a
- Дата створення : 09.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22030835
Військова частина А3130 ЄДРПОУ: 26614248ДК 021:2015: 50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблівТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля послуг з ремонту двох гвинто-рульових колонок KONRAD-520- ID: UA-2024-06-03-007166-a
- Дата створення : 03.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21725037
Військова частина А3130 ЄДРПОУ: 26614248ДК 021:2015: 50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля послуг з ремонту двох гвинто-рульових колонок KONRAD-520- ID: UA-2024-05-15-004954-a
- Дата створення : 15.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21561447
Військова частина А3130 ЄДРПОУ: 26614248ДК 021:2015: 50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля послуг з ремонту двох гвинто-рульових колонок KONRAD-520.- ID: UA-2024-04-26-004980-a
- Дата створення : 26.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21415062
Військова частина А3130 ЄДРПОУ: 26614248ДК 021:2015: 50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля послуг з ремонту двигуна Cummins 6ВТА 5.9 М- ID: UA-2024-04-26-004241-a
- Дата створення : 26.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21414233
Військова частина А3130 ЄДРПОУ: 26614248ДК 021:2015: 50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля послуг з середнього ремонту двох головних двигунів 6ЧСПН 18/22-225 санітарного к...×-
Закупівля послуг з середнього ремонту двох головних двигунів 6ЧСПН 18/22-225 санітарного катеру СКА-03 спеціального призначення
- ID: UA-2024-03-27-008331-a
- Дата створення : 27.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21139532
Військова частина А3130 ЄДРПОУ: 26614248ДК 021:2015: 50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля послуг з середнього ремонту двох головних двигунів 6ЧСПН 18/22-225 санітарного к...×-
Закупівля послуг з середнього ремонту двох головних двигунів 6ЧСПН 18/22-225 санітарного катеру СКА-03 спеціального призначення
- ID: UA-2024-02-29-006127-a
- Дата створення : 29.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20891623
Військова частина А3130 ЄДРПОУ: 26614248ДК 021:2015: 50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля послуг з поточного ремонту дизелю 4Ч10,5/13 санітарного катеру СКА-03 спеціально...×-
Закупівля послуг з поточного ремонту дизелю 4Ч10,5/13 санітарного катеру СКА-03 спеціального призначення
- ID: UA-2024-02-29-005862-a
- Дата створення : 29.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20891437
Військова частина А3130 ЄДРПОУ: 26614248ДК 021:2015: 50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля послуг з ремонту двигуна Cummins 6ВТА 5.9 М та двох гвинто-рульових колонок KONR...×-
Закупівля послуг з ремонту двигуна Cummins 6ВТА 5.9 М та двох гвинто-рульових колонок KONRAD-520
- ID: UA-2024-02-22-005671-a
- Дата створення : 22.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20825238
Військова частина А3130 ЄДРПОУ: 26614248ДК 021:2015: 50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблівТорги не відбулисяТорги відмінено -