-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з докового ремонту десантного катеру ДК-2958 спеціального призначення
Тендер Prozorro UA-2026-04-01-002230-a
Завершена
7 000 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
96ce546bd91e4029b59e3ac7bb785b89
Внутрішній номер закупівлі:
28785683
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-01-002230-a
Замовник:
Військова частина А3130
×
-
Код ЄДРПОУ:
26614248
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Дмитрієва +0668535057 k.ordelov@navy.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
7 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.04.2026 10:21 - 17.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.04.2026 10:21 - 20.04.2026 09:00
Аукціон:
21.04.2026 15:49 - 21.04.2026 16:12
Період кваліфікації:
21.04.2026 16:12 - 22.04.2026 16:50
Період завантаження договору:
28.04.2026 00:00 - 08.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 000 000.00 Послуги з докового ремонту десантного катеру ДК-2958 спеціального призначення