-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Доковий ремонт десантного катеру ДК-2958 спеціального призначення
Оголошено тендер
7 000 000.00
UAH
Номер:
4851452355734ca3af8bca18f0abfeaa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-01-000888-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина А3130
×
-
Код ЄДРПОУ:
26614248
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Військова частина А3130
×
-
Код ЄДРПОУ:
26614248
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
7 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Доковий ремонт десантного катеру ДК-2958 спеціального призначення
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблів
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
01.04.2026 09:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101150 - Розвиток, закупівля, модернізація та ремонт озброєння, військової техніки, засобів та обладнання
Сума7 000 000.00 UAH