• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Закупівля послуг з ремонту двигуна Cummins 6ВТА 5.9 М

Завершена

350 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер: b4dce2fd6a7344e6a5126e465202a633
Внутрішній номер закупівлі: 21414233
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-26-004241-a   
Замовник: Військова частина А3130
Контактна особа: Денис Сьомаш +380683197526 o.golovata@navy.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.04.2024 11:35 - 11.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 26.04.2024 11:35 - 14.05.2024 13:00
Період кваліфікації: 14.05.2024 13:00 - 15.05.2024 13:24
Період завантаження договору: 21.05.2024 00:00 - 31.05.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴350 000.00 Закупівля послуг з ремонту двигуна Cummins 6ВТА 5.9 М