-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля послуг з капітального ремонту дизелю 4Ч8,5/11 десантного катеру ДК-04 спеціального призначення.
Тендер Prozorro UA-2024-07-09-008316-a
Торги не відбулися
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Номер:
cf56ef64f43548cf8f915b47a58a7aaa
Внутрішній номер закупівлі:
22030835
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-09-008316-a
Замовник:
Військова частина А3130
×
-
Код ЄДРПОУ:
26614248
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Денис Сьомаш +380683197526 o.golovata@navy.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.07.2024 15:31 - 23.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2024 15:31 - 26.07.2024 13:00
Період кваліфікації:
з 26.07.2024 13:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
02491a8dcd5f46b2bd85dd6922fa927a
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
відсутність бюджетних асигнувань
Період оскарження:
01.08.2024 10:51 - 12.08.2024 00:00
Дата опублікування:
01.08.2024 10:51
Дата виконання:
12.08.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴250 000.00 Закупівля послуг з капітального ремонту дизелю 4Ч8,5/11 десантного катеру ДК-04 спеціального призначення.