• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Закупівля послуг з капітального ремонту дизелю 4Ч8,5/11 десантного катеру ДК-04 спеціального призначення.

Оголошено тендер

250 000.00 UAH
Номер: 6c01203da6f84e85b51cb2761117688e
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-09-010351-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина А3130
Замовник: Військова частина А3130
Очікувана вартість: 250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Закупівля послуг з капітального ремонту дизелю 4Ч8,5/11 десантного катеру ДК-04 спеціального призначення.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблів
КЕКВ: 2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування: 09.07.2024 15:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума250 000.00 UAH