-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля послуг з поточного ремонту дизелю 4Ч10,5/13 санітарного катеру СКА-03 спеціального призначення
Тендер Prozorro UA-2024-02-29-005862-a
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
3e5ffcd3a947483ebfd065c42e3883c5
Внутрішній номер закупівлі:
20891437
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-29-005862-a
Замовник:
Військова частина А3130
×
-
Код ЄДРПОУ:
26614248
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Денис Сьомаш +380683197526 o.golovata@navy.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.02.2024 14:06 - 15.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.02.2024 14:06 - 18.03.2024 13:00
Аукціон:
19.03.2024 14:19 - 19.03.2024 14:48
Період кваліфікації:
19.03.2024 14:48 - 19.04.2024 10:23
Період завантаження договору:
25.04.2024 00:00 - 05.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 000.00 Закупівля послуг з поточного ремонту дизелю 4Ч10,5/13 санітарного катеру СКА-03 спеціального призначення