-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля послуг з капітального ремонту головного двигуна 3Д12А1 з реверс-редуктором та допоміжного дизель-генератору 4Ч10,5/13 артилерійського катеру АКА-07 спеціального призначення.
Тендер Prozorro UA-2024-07-29-005181-a
Завершена
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
Номер:
8ce06cb5a93d4a09aaeb589b92cf5676
Внутрішній номер закупівлі:
22176216
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-29-005181-a
Замовник:
Військова частина А3130
×
-
Код ЄДРПОУ:
26614248
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Туристична 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Денис Сьомаш +380683197526 o.golovata@navy.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.07.2024 13:25 - 12.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2024 13:25 - 15.08.2024 13:00
Період кваліфікації:
15.08.2024 13:00 - 20.08.2024 13:44
Період завантаження договору:
26.08.2024 00:00 - 05.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴700 000.00 Закупівля послуг з капітального ремонту головного двигуна 3Д12А1 з реверс-редуктором та допоміжного дизель-генератору 4Ч10,5/13 артилерійського катеру АКА-07 спеціального призначення.