-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля послуг з ремонту двигуна Cummins 6ВТА 5.9 М та двох гвинто-рульових колонок KONRAD-520
Тендер Prozorro UA-2024-02-22-005671-a
Торги не відбулися
650 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 250.00 UAH
Номер:
aceb07a986024db3a3ddb98b39813a0d
Внутрішній номер закупівлі:
20825238
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-22-005671-a
Замовник:
Військова частина А3130
×
-
Код ЄДРПОУ:
26614248
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Денис Сьомаш +380683197526 o.golovata@navy.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
650 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.02.2024 12:22 - 08.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
22.02.2024 12:22 - 11.03.2024 13:00
Період кваліфікації:
11.03.2024 13:00 - 13.03.2024 14:29
Період завантаження договору:
19.03.2024 00:00 - 29.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
ef3f2b9dc4a74bc49f73879c0489ac3a
Причина скасування:
Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування:
відмова ТОВ "Транссервіс"
Період оскарження:
26.04.2024 09:44 - 07.05.2024 00:00
Дата опублікування:
26.04.2024 09:44
Дата виконання:
07.05.2024 00:03
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴650 000.00 Закупівля послуг з ремонту двигуна Cummins 6ВТА 5.9 М та двох гвинто-рульових колонок KONRAD-520