• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Закупівля послуг з ремонту двигуна Cummins 6ВТА 5.9 М та двох гвинто-рульових колонок KONRAD-520

Оголошено тендер

650 000.00 UAH
Номер: 94eef38611a349a88d2cb828ec7a02dc
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-02-22-002129-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина А3130
Замовник: Військова частина А3130
Очікувана вартість: 650 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Закупівля послуг з ремонту двигуна Cummins 6ВТА 5.9 М та двох гвинто-рульових колонок KONRAD-520
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблів
КЕКВ: 2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування: 22.02.2024 12:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума650 000.00 UAH