• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Закупівля послуг з ремонту двох гвинто-рульових колонок KONRAD-520.

Торги не відбулися

300 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер: 06d8eed4586146b28bb3abfb643b23a5
Внутрішній номер закупівлі: 21415062
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-26-004980-a   
Замовник: Військова частина А3130
Контактна особа: Денис Сьомаш +380683197526 o.golovata@navy.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.04.2024 12:03 - 11.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 26.04.2024 12:03 - 14.05.2024 13:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴300 000.00 Закупівля послуг з ремонту двох гвинто-рульових колонок KONRAD-520.