-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля послуг з ремонту двох гвинто-рульових колонок KONRAD-520.
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
529542a5a6bf4c3cb52e6ff7ef221505
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-26-006280-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина А3130
×
-
Код ЄДРПОУ:
26614248
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Військова частина А3130
×
-
Код ЄДРПОУ:
26614248
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Закупівля послуг з ремонту двох гвинто-рульових колонок KONRAD-520.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблів
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
26.04.2024 11:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума300 000.00 UAH