• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Закупівля послуг з ремонту двигуна Yanmar 6LY2A-STP десантного катера ДК-2701 спеціального призначення.

Торги відмінено

300 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер: d50ac4ccfd424d99875edf80e704b131
Внутрішній номер закупівлі: 22497035
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-05-006233-a   
Замовник: Військова частина А3130
Контактна особа: Денис Сьомаш +380683197526 o.golovata@navy.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.09.2024 13:18 - 19.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 05.09.2024 13:18 - 22.09.2024 13:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: e8186feb6e8a499d9f00e40568d3671e
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: відсутність подальшої потреби в закупівлі
Період оскарження: 19.09.2024 12:43 - 30.09.2024 00:00
Дата опублікування: 19.09.2024 12:43
Дата виконання: 30.09.2024 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴300 000.00 Закупівля послуг з ремонту двигуна Yanmar 6LY2A-STP десантного катера ДК-2701 спеціального призначення.