• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Закупівля послуг з ремонту двигуна Yanmar 6LY2A-STP десантного катера ДК-2701 спеціального призначення.

Оголошено тендер

300 000.00 UAH
Номер: 0681e2fee55e437a8b1b1e1a9a26a2a4
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-05-008185-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина А3130
Замовник: Військова частина А3130
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Закупівля послуг з ремонту двигуна Yanmar 6LY2A-STP десантного катера ДК-2701 спеціального призначення.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблів
КЕКВ: 2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування: 05.09.2024 13:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума300 000.00 UAH