• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Закупівля послуг з капітального ремонту головного двигуна 3Д12А1 з реверс-редуктором та допоміжного дизель-генератору 4Ч10,5/13 артилерійського катеру АКА-07 спеціального призначення.

Торги не відбулися

700 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
Номер: 1c1fdcf7ba4a49769a44299d73e01ce4
Внутрішній номер закупівлі: 22040057
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-07-10-006517-a   
Замовник: Військова частина А3130
Контактна особа: Денис Сьомаш +380683197526 o.golovata@navy.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 700 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.07.2024 14:42 - 24.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 10.07.2024 14:42 - 27.07.2024 13:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴700 000.00 Закупівля послуг з капітального ремонту головного двигуна 3Д12А1 з реверс-редуктором та допоміжного дизель-генератору 4Ч10,5/13 артилерійського катеру АКА-07 спеціального призначення.