-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля послуг з середнього ремонту двох головних двигунів 6ЧСПН 18/22-225 санітарного катеру СКА-03 спеціального призначення
Тендер Prozorro UA-2024-03-27-008331-a
Завершена
1 300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 500.00 UAH
Номер:
85c39a2e61104206b4b2d38e523511fb
Внутрішній номер закупівлі:
21139532
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-27-008331-a
Замовник:
Військова частина А3130
×
-
Код ЄДРПОУ:
26614248
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Денис Сьомаш +380683197526 o.golovata@navy.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.03.2024 15:12 - 12.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.03.2024 15:12 - 15.04.2024 13:00
Аукціон:
16.04.2024 14:16 - 16.04.2024 14:45
Період кваліфікації:
16.04.2024 14:45 - 06.05.2024 15:08
Період завантаження договору:
12.05.2024 00:00 - 22.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 300 000.00 Закупівля послуг з середнього ремонту двох головних двигунів 6ЧСПН 18/22-225 санітарного катеру СКА-03 спеціального призначення