-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля послуг з ремонту двох гвинто-рульових колонок KONRAD-520
Тендер Prozorro UA-2024-05-15-004954-a
Торги не відбулися
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
081b737b726a4c7983c841f21a3439c6
Внутрішній номер закупівлі:
21561447
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-15-004954-a
Замовник:
Військова частина А3130
×
-
Код ЄДРПОУ:
26614248
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Карен Орделов +0669924666 a3130prozorro@navy.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.05.2024 11:56 - 27.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.05.2024 11:56 - 30.05.2024 13:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 000.00 Закупівля послуг з ремонту двох гвинто-рульових колонок KONRAD-520