• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Закупівля послуг з ремонту двох гвинто-рульових колонок KONRAD-520

Оголошено тендер

300 000.00 UAH
Номер: 08b35e96276748088acc2680c804dcc7
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-05-15-006137-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина А3130
Замовник: Військова частина А3130
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Закупівля послуг з ремонту двох гвинто-рульових колонок KONRAD-520
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблів
КЕКВ: 2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування: 15.05.2024 11:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума300 000.00 UAH