-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту головного двигуна SCANIA DSI13 077M спеціального призначення
Тендер Prozorro UA-2026-09-05-000216-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 23.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 23.09.26 00:00)
2 193 596.96
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
09
год
21
хв
11
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2030c888f8774e2ab0f9b84d56374784
Внутрішній номер закупівлі:
30303125
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-05-000216-a
Замовник:
Військова частина А3130
×
-
Код ЄДРПОУ:
26614248
-
Адреса:
68601, Україна, Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Комерційна, буд. 144
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Дмитрієва +0668535057 k.ordelov@navy.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 193 596.96 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.09.2026 11:16 - 20.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2026 11:16 - 23.09.2026 00:00
Період оскарження:
05.09.2026 11:16 - 20.09.2026 00:00
Аукціон:
з 23.09.2026 12:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 193 596.96 Послуги з поточного ремонту головного двигуна SCANIA DSI13 077M спеціального призначення