-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту головного двигуна SCANIA DSI13 077M спеціального призначення
Оголошено тендер
2 632 316.35
UAH
Номер:
0bd3ec0d4f0749e6a481ed6925cf3593
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-05-000159-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина А3130
×
-
Код ЄДРПОУ:
26614248
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Військова частина А3130
×
-
Код ЄДРПОУ:
26614248
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 632 316.35 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту головного двигуна SCANIA DSI13 077M спеціального призначення
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблів
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
05.09.2026 11:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101150 - Розвиток, закупівля, модернізація та ремонт озброєння, військової техніки, засобів та обладнання
Сума2 632 316.35 UAH