-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля послуг з середнього ремонту двох головних двигунів 6ЧСПН 18/22-225 санітарного катеру СКА-03 спеціального призначення
Тендер Prozorro UA-2024-02-29-006127-a
Торги не відбулися
800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
Номер:
5fcbb1d780354969b230b421f7a50efc
Внутрішній номер закупівлі:
20891623
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-29-006127-a
Замовник:
Військова частина А3130
×
-
Код ЄДРПОУ:
26614248
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Денис Сьомаш +380683197526 o.golovata@navy.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.02.2024 14:18 - 15.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.02.2024 14:18 - 18.03.2024 13:00
Період кваліфікації:
18.03.2024 13:00 - 21.03.2024 11:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴800 000.00 Закупівля послуг з середнього ремонту двох головних двигунів 6ЧСПН 18/22-225 санітарного катеру СКА-03 спеціального призначення.