-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля послуг з середнього ремонту двох головних двигунів 6ЧСПН 18/22-225 санітарного катеру СКА-03 спеціального призначення
Тендер Prozorro UA-2024-02-29-006127-a
Торги не відбулися
800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
Період уточнення:
29.02.2024 14:18 - 15.03.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим